Wszystkie rozgrywki zawieszone

W związku z tym co dzieję się na świecie z powodu epidemii, a pisząc te słowa już pandemii wirusa. Postanowiłem zawiesić wszelką działalność. Tym bardziej, że wszystkie rozgrywki, albo zostały odwołane, albo w najlepszym przypadku odbywają się przy pustych trybunach. Niestety, ale Kraków należy do najczęściej odwiedzanych miejsc w Polsce przez turystów. Ponadto środki komunikacji miejskiej, pociągi, autobusy, tramwaje. Jak i co najważniejsze – duże skupiska ludzi na stadionach.

Są sprawy ważniejsze niż wyjazdy i podróżowanie po stadionach. Przecież za tydzień jest kolejny, potem kolejny itp, a drugiej szans na życie nie ma. Naprawdę to kocham i wiele razy zdarzało mi się postawić pasję na pierwszym miejscu, ale obecna sytuacja jest tyle trudna, że raczej pisana w ciemnych barwach.

Szkoda, że stało się to w momencie kiedy miałem kolejne pomysły i projekty, które ktoś mi podrzucił. Rozmawiałem z kilkoma osobami z którymi jestem w kontakcie. Pozdrowienia do Raciborza, ktore w maju chcę odwiedzić i czeskie Znojmo, oby nie trzeba przesuwać terminów. To nie czas żeby o tym pisać.  Teraz trzeba czekać i liczyć na to, że śmiertelnie niebezpieczny wirus w końcu przestanie być groźny. Tylko to się liczy. Koniec.

Do usłyszenia i mam nadzieję, że też do zobaczenia.

A czasami można mnie spotkać tutaj Klik