V liga: Zieleńczanka Zielonki – Prądniczanka Kraków

(65). To jest taki czas gdy trzeba usiąść i zastanowić się co dalej.

Tak na dobrą sprawę to zależy mi teraz na czymś innym. No bo fajnie jest usłyszeć od kogoś, że jestem… pozytywnym świrem :-)

Mecz w Zielonkach, krótko mówiąc nie porwał. 21 minuta i pierwsza meczowa akcja skończyła się golem Arkadiusza Kardasa. Dwie minuty później było już 2-0, po bramce tego samego zawodnika. Gra przypominała poziom dużo niższy. Spotkały się dwie drużyny walczące o utrzymanie. Zielonki ograniczały się do gry defensywnej, zaś Krakowianie grali bardzo chaotycznie i nieporadnie. Po stracie drugiego gola szybko mogli jednak doprowadzić do wyrównania. Najpierw pudło sam na sam z bramkarzem, a potem bramkarz Zieleńczanki Bartłomiej Gołda był górą. Tego młodego zawodnika należy wyróżnić za ten mecz. Ostatecznie udało się go pokonać jeszcze przed zejściem do szatni. Ładnym strzałem z dystansu pokonał bramkarza piłkarz Prądniczanki Przemysław Sadowski. Skończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-2. Zwycięstwo Zieleńczance dał Arkadiusz Kardas w doliczonym czasie, kompletując hat-tricka.

Słabo na tej wsi. Coś tam grali z głośników disco polo, coś tam grali na boisku, ale to chyba tyle. Na sam stadion trafić to niezła zagadka. Ze wszystkich stron się nie dało. Dopiero otwarcie bramki 10 minut przed gwizdkiem dało taką możliwość. Jakby tego było mało ciężko się stąd wydostać do Krakowa. Dwa autobusy podmiejskie mi uciekły, a inne w ogóle nie przyjechały. Ostatecznie udaje mi się przyjechać na Krowodrze Górkę. Droga zajmuje około 10 minut. To tyle.

Zieleńczanka Zielonki 3-2 (2-1) Prądniczanka Kraków