Okręgowy Puchar Polski: Wieczysta Kraków – Podgórze Kraków

(62). Witam Was w kolejnym wpisie. Być może jednym z ostatnich, bo czekają Batowice czy Grębałów. Ciekawe czy w alei głównej.

Ale dzisiaj były dwa mecze. Właściwie to tylko jeden. Najpierw pojechałem na Fieldorfa Nila na Clepardię, ale coś mi nie grało. W zasadzie to piłkarze nie grali. Czekam z 20 minut.

Meczu nie było.

Od mojej ostatniej wizyty zmieniła się tylko cena.

Brak sędziów i piłkarzy gości. Clepardia urządziła sobie wewnętrzną gierkę. Według moich informacji Michałowice odpuściły sobie ten mecz. Garstka ludzi czeka, a ja zabieram się na Rakowice. Zamawiam ubera i za 6 minut jestem na Chałupnika.

Dołączyłem w około 30 minucie. Bluzgi pod adresem Wieczystej lecą z trybun w najlepsze. Można się domyśleć, że Podgórze prowadziło. 3-0. Skończyło się na 3-5. I to było tyle pozytywów na dzisiaj. Wiało i dość nieprzyjemne. W kolejnej V rundzie Podgórze zmierzy się z zespołem rezerw Garbarni, która pokonała Gajowiankę.

Nieprzyjemny był też powrót. Dostałem prawdziwy strzał. E tam. Kornik i tak napisze mój uładzony życiorys.