A klasa: Lot Balice – Krakus Swoszowice

(61). Większość już skojarzyła po emblemacie, ale nie o polskim lataniu dzisiaj.

Lot dalej lata wysoko

Autobus mpk zatrzymuje się na przystanku Szczyglice Dom Kultury. Raptem 23 przystanki z dworca. Jadę na ulgowym, najwyżej powiem, że studiuje. Proszę Was! Nie bierzcię wszystkiego do siebie. Taki jestem i nie zamierzam kogoś innego udawać.

Widzę boisko. Zadbane i z całkiem niezłą lokalizacją. Murawa też niezła. Spóźniłem się minute na mecz, ale podobno nic ciekawego nie przegapiłem.

Ubiegły i poprzedni sezon pokazał, że zespół gra o wysoką lokatę. To klasyczny przykład budowania siły małymi kroczkami. Wszystko zaczęło się w roku 2006 kiedy założono klub. Po dwóch sezonach spędzonych w C klasie i czterech w B przyszedł upragniony awans. Od kilku sezonów Lot mierzy w ligę okręgową. Kiedy piszę ten wpis jest liderem drugiej grupy krakowskiej klasy A! Jego przeciwniki dobrze mi znany.

Krakus nie grał źle, ale to Lot Balice przeprowadzał składniejsze akcje. Jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie, a po zmianie stron padła druga bramka. Mecz mentami miał ciekawe zrywy mimo szarpanej gry. Tu mógłbym postawić kropkę. Jednak…

Smutny powrót do domu

Niestety w drodze powrotnej niedaleko przystanku Czarnowiejska doszło do tego, że kierowcy mpk linii 208 ktoś wszedł prosto pod koła! Siła hamowania była bardzo ogromna. Tak naprawdę to nie wiem co się działo przez te ułamki sekund. Szybka reakcja i pogotowie na miejsce. Postanowiłem pieszo dotrzeć na następny przystanek i nie patrzeć na to wszystko. Ja robię swoje dalej.

Dobranoc do usłyszenia. Jestem zmęczony tym smutnym zdarzeniem.

Lot Balice 2-1 (1-0) Krakus Swoszowice Kraków

10.09.2017 (sobota), godzina 16.00
A klasa, grupa krakowska
Widzów:
≈ 50
Bilet:
0 PLN

Foto:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s